Zařízení pro měření geometrie kol WA58 PROFI

Zařízení pro měření geometrie kol WA58 PROFI Zobrazit v plné velikosti

Laserová geomerie kol s bezdrátovým přenosem dat. 6 CCD senzorů. PC,LCD monitor, software.

Více informací

g02

skladem

99 000 Kč 119 790 Kč s DPH

 

Elektronická laserová geometrie kol Golemtech WA18

Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno hlavami s 6-ti CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standartním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna.  Celé zařízení se ovládá pomocí sofware pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktulizuje Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

Sada mimo hlavního stojanu a měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-21", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a pár otočných plošin.

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os atd.

Toto zařízení pro měření geometrie může pracovat i samostatně, bez nutnosti připojení k PC Součástí předních měřících hlav je displej, kde jsou zobrazovány veškeré hodnoty a klávesnice, pomocí které se celé měření může také ovládat.

 

MĚŘENé POLOŽKY

PŘESNOST

ROZSAH MĚŘENí

PŘEDNí KOLO

 

Sbíhavost

±1′

±24°

Odklon

±1′

±10°

Záklon

±2′

±20°

Úhel symetrické sbíhavosti

±2′

±20°

Set-back

±1′

±10°

ZADNí KOLO

 

Sbíhavost

±1′

±24°

Odklon

±1′

±10°

Set-back

±1′

±10°

Úhel jízdní osy

±1′

±10°

ZKategorieOdběr novinek [Newsletter]