Varianty spolupráce:

Vyberte si z nabízených možností spolupráce pro získávání nových zákazníků  výrobků značky GolemTech:


I.    Internet

II.  Osobní prodej

III. Propagační materiály

  

I. Internet

přihlášení

Náš provizní systém Vám přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte náš reklamní banner , nebo textový odkaz vedoucí na náš eshop. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část naší tržby - provizi. Zákazník u nás nemusí objednat ihned. Náš systém si jeho příchod z Vašich stránek pamatuje 30 dní, takže kdykoliv v této době zákazník provede objednávku, provizi za nákup Vám připíšeme.

Nyní navíc platí dočasná akce pro nově zaregistrované partnery do provizního programu - po registraci ihned obdržíte na své provizní konto jako bonus 100,- Kč.

 

Vstup pro registrované partnery ZDE.

 

Jak provizní systém funguje ?

  • Seznamte se s obchodními podmínkami našeho provizního systému
  • Zaregistrujte se do provizního systému a umístěte na své stránky naše reklamní prvky. Po přihlášení do systému  si vyberete z připravených  bannerů nebo textových odkazů. Tyto reklamní prvky vložíte spolu s html kodem, který obsahuje vaše unikátní číslo, do svých www stránek. Po příchodu návštěvníka z Vašich stránek na náš eshop se toto číslo návštěvníkovi uloží do cookies, kde je uchováno po následujích 30 dní. Pokud návštěvník v těchto 30 dnech nakoupí (aniž by opakovaně přišel z Vašich stránek), je Vám z těchto nákupů připsána příslušná provize.
  • Sledujte v provizním systému, jak Vám přibývají provize.V systému můžete sledovat stavy jednotlivých objednávek zákazníků, kteří přišli na náš eshop přes Vaše stránky. Po zaplacení zboží zákazníkem, je Vám připsána provize.
  • Nechte si provize vyplatit. Po dosažení minimální výše provize ( 500,-kč ) máte možnost si nechat provizi vyplatit.


Používáme nejnovější verzi provizního systému POST AFFILIATE PRO 4, což zaručuje spolehlivý a bezproblémový chod tohoto systému. Přídělíme Vám unikátní číselný kód vygenerovaný jen a pouze pro Vás. Tento číselný kód slouží jako Vaše identifikace pro evidenci a následné vyplacení domluvené provize v našem systému.

Na této stránce si můžete prohlédnout bannery, které jsme pro Vás připravili.

Pokud potřebujete poradit nebo máte dotaz, náš poradce je Vám k dispozici na emailu info@golemtech.cz

 

 


 

II. Osobní prodej

  • doporučení našich výrobků Vašim kolegům, známým, zákazníkům a dalším. Jestliže nám Vy i zákazník ohlásíte, že se tento nový zákazník rozhodl pro koupi zboží právě na základě Vašeho doporučení, ihned Vám přiznáme nárok na domluvenou provizi a zašleme Vám příslušnou částku na Váš účet.

 

 


 

III. Propagační materiály

  • dostanete od nás do druhého dne zásilkovou službou balík 1000ks letáků s naší aktualní nabídkou produktů. Každý tento leták z tohoto balíku má předtištěný unikátní kód (vždy jako šarže), který je v našem systému přirazen pouze k Vašemu jménu. Objedná-li si někdo zboží z tohoto letáku, který od Vás obdržel, získáváte ihned předem pevně domluvenou provizi na Váš účet. Samotný objednávající (zákazník) je motivován při objednávce zadat Váš kod tím, že za něj získává slevu 1000 kč.

    Tento konkrétní obchodní model se nám zejména osvědčil při pořádání lokálních motoristických akcích, na kterých není naše firma přímo účastněna. Vysoký výskyt lidí z oboru je zárukou úspěšného získání nových zákazníků. Pořádá-li se ve Vašem okolí tunning sraz, rally, závody do vrchu, freestyle motocross, autocross, rallyecross, trial, sraz veteránů či jiná motoristická akce, určitě neváhejte tuto nabídku vyzkoušet, nemůžete nic ztratit, pouze získat a to hodně!


Systém provizí z našich zkušeností funguje stoprocentně, stejně jako naše motivace Vám tyto provize v plné výši vyplácet , protože právě tyto zaslouženě vydělané peníze Vás budou motivovat hledat a doporučovat nás stále dalším novým zákazníkům.

 

Jestli Vás zaujala některá z nabízených možností, neváhejte nás kontaktovat viz. Kontakty.


DomůDomů