Velkoobchod

 

Jsme přímí dovozci elektrických navijáků Golemwinch a vybavení pro autoservisy a pneuservisy Golemtech. Máte-li zájem stát se obchodním zástupce ,prodáváte podobný typ zboží či zvažujete jeho zařazení do Vaší nabídky, neváhejte nás kontaktovat emailem info@profitrading.cz, nebo na tel.: 731 512 138. Rádi Vám připravíme individuální velkoobchodní nabídku, nebo navrhneme provize za zprostředkování prodeje dle následujících modelů spolupráce:

 

I. Přímý prodej

 

Dle Vámi zvoleného finančího objemu odebíraného zboží od nás dostanete výhodnější velkoobchodní cenu na výrobky značky Golemtech. Zboží Vám vždy po objednávce ihned zašleme na Váš sklad. Možností je s námi domluvit následný rozsah poskytovaných služeb včetně naší vlastní dopravy, montáže, uvedení do provozu či záruční / pozáruční servis.

- touto formou spolupráce se dostanete k nejvýhodnějším cenám v rámci všech možností spoluprace.

 

 

II. Přeprodej – Dropshipping

 

V tomto obchodním vztahu vystupujete jako koncový prodejce objednaného zboží. Tedy pod vlastním názvem společnosti sjednáváte rozsah a cenu výrobků značky Golemtech, vystavujete veškeré doklady a sjednáváte místo a čas zaslání vlastním jménem. Je možné sjednat rozsah naší vzájemné spolupráce včetně využití naší vlastní dopravy, montáže, uvedení do provozu a záručního / pozáručního servisu. Po získání Vaší zakázky a následného objednání u naší společnosti odesíláme společně se zbožím dodací list a odesílatele s uvedením pouze Vaší firmy.

- touto firmou spolupráce získáváte výrazné velkoobchodní slevy závislé na finančním obratu v našem obchodním vztahu.

 

 

III. Provize z nových objednávek

 

Z každé nové zakázky, kterou nám pomůžete zrealizovat, dostanete přesně stanovenou provizi vypočítanou jako pevně dané procento z objemu objedávky.

Přídělíme Vám unikátní číselný kód vygenerovaný jen a pouze pro Vás. Tento číselný kod slouží jako Vaše identifikace pro evidenci a následné vyplacení domluvené provize našem systému.

 

 

A. Osobní prodej

  • doporučení našich výrobků Vašim kolegům, známým, zákazníkům a dalším. Jestliže nám Vy i zákazník ohlásíte, že se tento nový zákazník rozhodl pro koupi zboží právě na základě Vašeho doporučení, ihned Vám přiznáme nárok na domluvenou provizi a zašleme Vám příslušnou částku na Váš účet.

 

 

B. Propagační materiály

  • dostanete od nás do druhého dne zásilkovou službou balík 1000ks letáků s naší aktualní nabídkou produktů. Každý tento leták z tohoto balíku má předtištěný unikátní kód (vždy jako šarže), který je v našem systému přirazen pouze k Vašemu jménu. Objedná-li si někdo zboží z tohoto letáku, který od Vás obdržel, získáváte ihned předem pevně domluvenou provizi na Váš účet. Samotný objednávající (zákazník) je motivován při objednávce zadat Váš kod tím, že za něj získává slevu 1000 kč.

 

Tento konkrétní obchodní model se nám zejména osvědčil při pořádání lokálních motoristických akcích, na kterých není naše firma přímo účastněna. Vysoký výskyt lidí z oboru je zárukou úspěšného získání nových zákazníků. Pořádá-li se ve Vašem okolí tunning sraz, rally, závody do vrchu, autocross, rallyecross, trial, sraz veteránů či jiná motoristická akce, určitě neváhejte tuto nabídku vyzkoušet, nemůžete nic ztratit, pouze získat a to hodně!

 

Systém provizí z našich zkušeností funguje stoprocentně, stejně jako naše motivace Vám tyto provize vyplácet v plné výši, protože právě tyto zaslouženě vydělané peníze Vás budou motivovat hledat a doporučovat nás stále dalším novým zákazníkům.

 


DomůDomů