Zařízení pro měření geometrie kol WA G818

Zařízení pro měření geometrie kol WA G818 Zobrazit v plné velikosti

Laserová geometrie kol s bezdrátovým přenosem dat. 8 CCD kamer, měření všech kol současně.

Více informací

g03

skladem

149 000 Kč 180 290 Kč s DPH

 

Doporučené příslušenství

 Elektronická laserová geometrie kol Golemtech WA G818


Zařízení pro měření geometrie kol pracuje s použitím nejmodernějších technologií. Měření je zajištěno čtyřmi hlavami s 8 -mi CCD senzory. Tato geometrie kol využívá k přenosu dat novou bezdrátovou komunikaci zigbee, která je spolehlivější a méně energeticky náročná, takže prodlužuje výdrž baterií. Součástí hlavního stojanu je integrovaná nabíjecí soustava, která umožňuje volbu mezi rychlým a standartním nabíjením měřících hlavic zavěšených na stojanu.

Ke všem naším zařízení na měření geometrie poskytujeme plný servis včetně kalibrace měřících senzorů  a aktualizací přístroje.

Sada mimo hlavního stojanu a 4 měřících hlav obsahuje rychloupínací držáky 11"-25", přípravek na aretaci volantu, aretaci pedálu brzdy a ZDARMA pár otočných plošin v hodnotě 10 900,- bez DPH

Měření sbíhavosti kol, odklonu, záklounu a příklonu, přesazení kol, jízdní osa a diferenční úhel os atd.

Speciální programy pro kompenzaci házivosti jen posunutím vozidla, bez nutnosti jeho zvedání - úspora času a větší přesnost. Program pro měření vozidel s nízkými spojlery, nebo pro malá kola. Tiskový výstup s logem a kontakty Vaší společnosti.

Součástí zařízení je PC s licencovaným systémem Windows 7, LCD monitor, klávesnice, myš a tiskárna. Celé zařízení se ovládá pomocí sofware pro měření geometrie kol v českém jazyce. Software obsahuje databázi předepsaných hodnot pro většinu vozidel, zákazník si může tuto databázi samozřejmě rozšiřovat. Naše zařízení používají licencovanou databázi hodnot AUTODATA, která se pravidelně aktulizuje. Dále evidenci zákazníků, grafického průvodce a grafické meření se znázorněním odchylek od předepsaných hodnot.

 

 

MĚŘENÉ POLOŽKY

PŘESNOST

ROZSAH MĚŘENÍ

PŘEDNÍ KOLO

 

Sbíhavost

±1′

±24°

Odklon

±1′

±10°

Záklon

±2′

±20°

Úhel symetrické sbíhavosti

±2′

±20°

Set-back

±1′

±10°

ZADNÍ KOLO

 

Sbíhavost

±1′

±24°

Odklon

±1′

±10°

Set-back

±1′

±10°

Úhel jízdní osy

±1′

±10°

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KategorieOdběr novinek [Newsletter]