Dvousloupový zvedák 4000 kg PROFI

Dvousloupový zvedák 4000 kg PROFI Zobrazit v plné velikosti

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák 4000 kg, PROFESIONAL. Elektronické západky i ovládání.

Více informací

sz24

skladem

AKČÍ CENA - využijte dočasné snížení ceny

z původních 54 329 Kč. Ušetříte 6 050 Kč .

Akce platí do: .

39 900 Kč 48 279 Kč s DPH

Výprodej Výprodej!

-6 050 Kč

54 329 Kč

 

Dvousloupový zvedák Golemtech 4000 - nejprodávanější zvedák ! MODEL 2014

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 4000 se řadí do kategorie PROFESIONAL. Narozdíl od zvedáků nižší kategorie s nosností pouze kolem tří tun, využijete tento zvedák pro zvedání jak těžších osobních, tak i dodávkových vozidel. Vysoké nosnosti 4 tuny samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů. Další předností tohoto zvedáku jsou bezpečnostní západky v každém sloupu ovládané tlačítkem z řídícího boxu.. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod.

Díky vývoji konstrukce dvousloupových zvedáku Golemtech je možnost předělání již zakoupeného zvedáku na bezpřejezdový model, tzn. lana a hydraulika je vedena horem. Stačí pouze objednat prodloužení sloupů a delší lana. Dále možnost změny délky ramen.

Nosnost zvedáku: 4000 Kg                                        

záruka

Minimální výška zdvihu: 118 mm

Max. výška zdvihu 1830mm - 1997mm

Výška sloupů: 2824 mm ( 3270mm )

Celková šířka zvedáku: 3420 mm

Šířka mezi sloupy: 2798 mm

Průjezdná šířka: 2555mm

Motor: 400V ( možnost dodání i s 220V motorem )

 

NOVINKY modelu 2014 oproti staršímu modelu:

- automatické ovládání spouštění i zdvihu tlačítky z kontrolního boxu

- nový zesílený pojezd pro možnost přidání delších třídílných ramen

- nový systém bezpečnostních západek ovládaný elektromagnety

- nová asymetrická ramena pro větší rozsah dosahu

- výškové adaptery pod zdvihací disky

- příprava pro změnu na model s horním vedením ( bezpřejezdový )

- vylepšená technologie povrchové úpravy, lakování

 

 Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostími západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštené poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

ESSoučástí dodávky jsou standartní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex ( 2x kartuš 280 ml ) a čtrnáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tlouštky min. 200mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900mm x 5000mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200mm  x 700mm hloubky 500mm z betonu C 20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku za cenu 2500,-Kč ( cena neobsahuje montážní materiál, hydraulický olej a dopravu montážní skupiny ). Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu.Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

 

 

KategorieNapište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 16:00

Telefon:+420 731 512 138

Kontakt na naši zákaznickou linku