Nové modely strojů a výhodné sety

Nové modely strojů a výhodné sety
 
Nový model nejoblíbenější automatické vyvažovačky TW 02 má nyní automatické vkládání  všech rozměrů kola pomocí dvou elektronických měřítek, tzv. 3D system. Dále byl přepracován vzhled a uspořádání horního panelu a přidána praktická nožní brzda. Cena tohoto modelu zůstává nezměněna !
 
 
 Vyvažovačka umožňuje statické i dynamické vyvažování včetně speciálních programů pro různé tvary ALU disků, včetně individuálního programu ALU-S. Vyvažovačka disponuje i speciálním programem pro rozdělení závaží za paprsky ALU kol, tzv. skrytou aplikaci závaží. Pro snadnou uživatelskou obsluhu je integrován systém samokalibrace a automatická detekce případných závad.
 
 
 
Automatická bezpáková zouvačka TC04Model pro profesionální použití vybavený tlakovým dělem, pneumaticky ovládaným sklopným ramenem, pneumaticky ovládaným posuvem a zdvihem montážní patky a navíc pneumatickou montážní hlavou. 

Jedná se o systém, kdy není potřeba používat montážní páku. Pneumatiku zachytíte a převléknete pomocí pneumaticky ( páčkou ) ovládaného montážní palce. Za pomoci  pneumatického bočního ramene je tak práce velice pohodlná a zejména odpadá riziko poškození ALU kol montážní pákou, jak je tomu u klasických typů zouvaček
 
 
 
 Jako zohlednění vývoje požadavků zákazníků, kdy se za poslední roky stávají zdaleka nejprodávanější automatické varianty strojů, jsme přepracovali kompletní složení zvýhodněných SETů.
Nyní číslo za SETem označuje kombinaci strojů (vyvažovačka+ zouvačka  nebo vyvažovačka + zouvačka + 2-sloupový zvedák atd) a varianty strojů jsou rozdělny do tří produktových řad. 
 
ECONOMIC – základní varianty strojů apelující na výrobní jednoduchost a nízké pořizovací náklady
 
PROFI -  automatické stroje, které garantují ideální poměr ceny a nabízené hodnoty. V minulém roce tyto stroje tvořili 68%       prodejů v kategoriích
 
MAXI - nejvyšší specifikace strojů, které stále zdokonalujeme a jejich prodej v minulém roce vzrostl o 44%


KategorieOdběr novinek [Newsletter]