Zouvačka TC04 bezpáková s ramenem

Zouvačka TC04 bezpáková s ramenem Zobrazit v plné velikosti

Automatická zouvačka Golemtech + pomocné montážní rameno pneumatický palec. Integrované vzduchové dělo a pneumaticky ovládané sklopné rameneo. Dvě rychlosti otáčení stolu.

Více informací

z04

skladem

59 900 Kč 72 479 Kč s DPH

 

Doporučené příslušenství

Dvourychlostní automatická zouvačka Golemtech pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Model pro profesionální použití vybavený tlakovým dělem, pneumaticky ovládaným sklopným ramenem, pneumaticky ovládaným posuvem a zdvihem montážní patky a navíc pneumatickou montážní hlavou. 

Jedná se o systém, kdy není potřeba používat montážní páku. Pneumatiku zachytíte a převléknete pomocí pneumaticky ( páčkou ) ovládaného montážní palce. Za pomoci  pneumatického bočního ramene je tak práce velice pohodlná a zejména odpadá riziko poškození ALU kol montážní pákou, jak je tomu u klasických typů zouvaček.

Tento model má zesílenou konstrukci rámu a šestihrané tyče na které je pneumatický montážní palec uchycen.

Součástí stroje je pomocné montážní rameno. Pomocné montážní rameno "uni roller" je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná. Přítlak kladek (kompletní sada je součástí dodávky) je zajištěn vestavěným pneumatickým pístem, snadno ovládaným z místa obsluhy. Pracovní tlak 8 bar. 

Pomocné montážní rameno "uni roller" je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná. Přítlak kladek (kompletní sada je součástí dodávky) je zajištěn vestavěným pneumatickým pístem, snadno ovládaným z místa obsluhy. Pracovní tlak 8 bar. Použití pro automatickou zouvačku TC02. ( zouvačky Golemtech mají již v základu připravené montážní body, nejsou tedy potetřeba žádné úpravy )

 

 

  • upínací talíř s velkým rozsahem upnutí
  • pneumaticky ovládané sklopné rameno a pneumatický palec
  • automatický odskok hlavy od ráfku
  • dvě rychlosti otáčení stolu
  • integrované tlakové dělo
  • pneumaticky ovládaný posuv a zdvih montážní patky, zajištěný jedním tlačítkem
  • vysoká kvalita zpracování zouvačky
  • zabudovaná jednotka úpravy vzduchu (filtrace,mazání,regulace tlaku)
  • cejchovaný pneuhustič


Vnější rozměry pro upevnění ráfku: 10-21’’
Vnitřní rozměry pro upevnění ráfku: 12-24’’                         záruka
Maximální průměr pneumatiky: 41’’ (1040mm)
Maximální šíře pneumatiky: 14’’ (355mm)
Rychlost otočné desky: 7ot /Min
Síla zouváku: (10bar)2500kg/5500LBS
Pracovní tlak: 8-10bar
Napájecí napětí: 380V
Výkon motoru: 0.75 kW
Rozměry: 108 x 90 x 86,Váha netto: 270kg
Pracovní hluk: <70 dB

Součástí dodávky je zouvačka, cejchovaný pneuhustič s manometrem, montážní páka, plastová sada krytů pro ochranu poškození hliníkových disků, vzduchové dělo.

Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

Video pneumatické montážní hlavy: KategorieOdběr novinek [Newsletter]