Navijáky GOLEMWINCH

Elektrické a hydraulické lanové navijáky Golemwinch, to je lety osvědčená kvalita za nejlepší ceny. V roce 2012 jsme oslavili 10 let úspěšného prodeje našich navijáků na českém trhu.

Elektrické a hydraulické navijáky Golemwinch najdou široké uplatnění na offroad vozidlech, při stahování dřeva, nebo jsou výbornými pomocníky jako navijáky pro odtahovky. Naše lanové navijáky jsou určené pro napájení 12, nebo 24V u silnějších modelů. Všechny navijáky jsou vybaveny přepínáním mezi volným odvíjením pro snadné odmotání lana a navíjením a odvíjením s použitím motoru a automatické brzdy. Právě automatická brzda je vylepšená a zesílená oproti jiným typům elektrických navijáků, takže zaručuje dlouhou životnost. Elektrické navijáky Golemwinch se vyznačují hlavně naprostou spolehlivostí srovnatelnou s navijáky v několikanásobně vyšších cenových kategoriích. Samozřejmostí je použití kvalitních kovových komponentů hlavně v převodovce, na které značně závisí spolehlivost navijáku.

Při výběru jaký elektrický naviják zakoupit je nejdůležitější zvolit správnou tažnou sílu. Obecně se doporučuje , aby tažná síla byla minimálně 1,5 násobkem hmotnosti taženého břemena. Ideální je zvolit tažnou sílu navijáku větší, aby měl dostatečnou rezervu. 

Navijáky GOLEMWINCH

Existuje 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek