Gola ráčny, hlavice a sady

SZU_Protokol_Osvedceni OSV_32_20443_15.j

Samostatné ráčny a nástrčné hlavice - ořechy HETAX. Profesionální ráčny se vyznačují dlouhou životností i v nejnáročnějších podmínkách. Je možno provádět jejich pravidelnou údržbu, zejména aplikaci maziva do mechanismu, ale také pro ně dodáváme náhradní díly. V případě poškození některé součásti tedy není nutné kupovat novou ráčnu, ale lze ji za pomoci dodávané sady dílů opravit.

Kvalitní ruční nářadí české značky HETAX. Veškeré nářadí je navrženo a vyrobeno pro maximální možnou životnost a je určeno zejména do profesionálních provozů, jako jsou autoservisy. Pro výrobu se používá pouze jakostní ocel typu CrV a CrMo, která je pravidelně testována. Díky špičkové technologii výroby,  použití kvalitních materiálů a inovativní konstrukci nářadí je dosaženo nejen splnění norem DIN3122 i DIN3124, ale i jejich výrazné překonání.

Abyste si mohli být jisti tím, že je výběr nářadí značky Hetax správná volba, nechali jsme jej otestovat ve Strojírenském zkušebním ústavu. Nářadí má tedy certifikát  o provedení všech zkoušek: přesnosti rozměrů, tvrdosti materiálu a kroutícím momentu.

Gola ráčny, hlavice a sady

Počet produktů: 8

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Gola ráčna 1/4" 48 Z

Gola ráčna 1/4" 48 Z

Profesionální 1/4" ráčna HETAX s přepínačem směru a vyhazovákem hlavic. Jedná se o...

Cena 347 Kč 420 Kč (s DPH)
Gola ráčna 1/2" 48 Z

Gola ráčna 1/2" 48 Z

Profesionální 1/2" ráčna HETAX s přepínačem směru a vyhazovákem hlavic. Jedná se o...

Cena 578 Kč 699 Kč (s DPH)