Golemtech - přední český dodavatel zařízení pro vybavení pneuservisů a autoservisů

Nákupem naší techniky získáváte nejenom kvalitní stroje za výhodné ceny, ale také spolehlivého partnera pro vaše dlouhodobě úspěšné podnikání. Jako jeden z nejsilnějších dodavatelů zařízení pro vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů, poskytujeme našim zákazníkům zázemí silné společnosti, kvalitní záruční i pozáruční servis a odbornou technickou podporu.

Současnost

Prodejem pro nás vztah se zákazníkem nekončí, proto vás při žádné službě neodkazujeme na smluvní partnery či externisty. Veškeré služby vám poskytuje naše firma a v kontatku s vámi budou neustále stejní prodejci jako při nákupu, kteří vše potřebné zajistí.

Stále zachováváme cenovou přijatelnost našich strojů, vybudovali jsme větší skladové prostory, abychom měli stále všechny produkty skladem. V Praze máme většinu strojů připravených k předvedení a vašemu vyzkoušení. Průběžně rozšiřujeme a vylepšujeme poskytované služby do dnešní podoby kompletního pokrytí potřeb zákazníků.

Vývoj

Před lety jsme začali s vlastním náročným vývojem a úpravamí dle požadavů zákazníků a výrobky neustále zdokonalujeme za použití moderních 3D konstrukčních programů pro modelování a simulaci. 

Cílem vývoje je maximální zjednodušení konstrukce strojů pro dosažení minimální možné poruchovosti funkčních celků a tím snižování nákladů na údržbu a provoz strojů po dlouhé roky.

Historie

Naše společnost začala dovozem výrobků na přímou objednávku zákazníků v roce 2002. Nebyli jsme však vždy spokojeni s provedením a kvalitou výrobků a proto jsme se rozhodli vydat vlastní cestou a jako jedni z prvních na českém trhu začít budovat vlastní značku výrobků řady Golemtech s přesně definovanymi hodnotami spolehlivosti a vysoké užitné hodnoty a tím vyniknout na českém trhu.