Dvousloupový zvedák 5000 kg

dvousloupový zvedák 5000 kg
  • dvousloupový zvedák 5000 kg

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák s nosností 5000 kg. Vhodný i pro větší dodávky. Automatické elektronické ovládání bezpečnostních západek, zdvihu i spouštění tlačítky z 24V elektroboxu. Nízký přejezdový práh mezi sloupy, velký rozsah zdvihu.

Golemtech
sz30

69 900 Kč

84 579 Kč s DPH

Počet
skladem

  • dvousloupový zvedák 5000 kg

Dvousloupový zvedák Golemtech 5000

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 5000 je určen pro větší dodávky díky nosnosti až 5000 kg a dlouhým třídílným ramenům. Vysoké nosnosti 5 tun samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů.

112.png

Výškově stavitelné patky s nástavci

Patky se závitem a gumovou ochranou prachů. Součástí dodávky jsou i výškové nástavce pro použití s vyššími vozidly. Spodní pozice jen 100 mm.

112.png

Elektronický control box

Ovládání elektromagnetických západek i celého provozu tlačítky, pomocí bezpečného 24V rozvodu z jednoho místa. Koncový spínač.

112.png

Všechna výsuvná ramena třídílná

Prodloužený rozsah pro dosažení co největšího množství zdvihacích bodů u i u dodávek díky všem třídílným ramenům. Automatické odjištění ve spodní poloze. 

dvousloupovy-hydraulicky-zvedak-4000-kg.

Fotky z montáží

Klikněte zde pro VSTUP do galerie fotek z realizovaných montáží

Pro výpočet konečné ceny vč. dopravy a případné montáže, vyplňte prosím následující údaje a odešlete.

Cokoliv nám chcete doplnit

Další předností tohoto zvedáku jsou elektromagnetické bezpečnostní západky v každém sloupu ovládané tlačítkem z řídícího boxu.. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod.

Zvedák Golemtech 5000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostními západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

 Dvousloupový zvedák Golemtech 5000 kg má variabilně nastavitelná třídílná symetrická s automatickou aretací polohy. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body i u velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče

Zvedák může být osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm  x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C 20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku za cenu 2750,-Kč ( cena neobsahuje montážní materiál, hydraulický olej a dopravu montážní skupiny ). Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu.Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL Sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

Nosnost
5000kg
Min. výška zdvihu
95mm
Max. výška zdvihu
1930mm
Průjezdná šířka
2552mm
Zadní ramena
815-1590mm
Přední ramena
815-1590mm
Výška sloupů
2834mm
Ovládání západek
Elektromagnetické
Ovládání spouštění
Elektromagnetické
Příkon
400V
Hmotnost
750kg