Mobilní 3D geometrie G50 s elektronicky stavitelnými kamerami

  • 3D  geometrie s elektronicky stavitelnými kamerami

Terčová mobilní 3D geometrie s automatickými kamerami na středovém sloupu. Elektronická kontrola sledování výšky.

Golemtech
g05

249 000 Kč

301 290 Kč s DPH

Počet
skladem

  • 3D  geometrie s elektronicky stavitelnými kamerami

Mobilní zařízení na kolečkách. Není napevno uchyceno k zemi, takže je možno jej libovolně přesouvat. Výhodné při nedostatku místa. Hodnoty je možno pohodlně sledovat na dvou monitorech, vhodné např. při práci na montážní jámě, nebo pod autem.

Terčová 3D geometrie s automatickými kamerami na středovém sloupu. Určeno pro osobní a dodávková vozidla. Přesné měření celé řady parametrů geometrie kol přední i zadní nápravy (sbíhavost, odklon, příklon, záklon, úhel natočení kol atd.) Celý testovací proces je velmi rychlý, trvá jen několik málo minut.

Systém používá dvě přesné kamery s vysokým rozlišením. Tyto kamery jsou elektronicky výškově stavitelné s automatickým sledovaním terčů. Měření tedy může probíhat jak na spuštěném, tak na zvednutém zdviháku a kamery si samy regulují jejich výšku.

Naměřené hodnoty se zobrazují na přehledném LCD monitoru a také digitálně na spodní části zařízení, takže hodnoty je vidět i z pod automobilu, nebo i z montážní jámy. 

Odrazové terče, které se umísťují na kola neobsahují žádnou elektroniku, tzn. nepotřebují žádné napájení, baterie ani propojení s měřícím stojanem. Není potřeba žádná kalibrace. Odrazové terče jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného materiálu, který je velmi odolný a tím vhodný do dílenského prostředí.

3D geometrie používá přehledný ovládací software pod OS Windows. Obsluha je tak velice jednoduchá, vše je přehledně graficky zpracováno a integrováno do průvodce celým měřením. Zobrazení na velkém 22" monitoru umožňuje snadné čtení a zobrazovaných dat i z větší vzdálenosti. 

Dodávka 3d geometrie obsahuje:

Pojzdnou konstrukci s držáky na příslušenství  a integrovanými výškově stavitelnými kamerami.

PC s klávesnicí,  ovládacím software a databází předepsaných hodnot Autodata.

Tiskárna, 2x LCD monitor

4 odrazové terče

4 univerzální stavitelné rychloupínací držáky na terče 11" – 25"

Aretaci volantu a pedálu brzdy

Přední otočné plošiny

Mohlo by vás také zajímat