Dvousloupový zvedák 3,5 t ECONOMIC

dvousloupový zvedák 3500kg
  • dvousloupový zvedák 3500kg

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák s nosností 3500 kg. Manuální ovládání západek a spouštění z jednoho místa. Spolehlivá jednoduchá konstrukce. 

Golemtech
sz22

49 600 Kč

60 016 Kč s DPH

Počet
skladem

  • dvousloupový zvedák 3500kg

Nový model dvousloupového zvedáku Golemtech 3500 kg ECO              

Novou předností tohoto zvedáku jsou bezpečnostní západky ovládané manuálně pákou z jednoho místa. Odpadá tedy hlavní nevýhoda manuálně ovládaných bezpečnostních západek, kdy se u jiných modelů musí zvedák obcházet a odjišťovat západky zvlášť v každém sloupu.                 

Dvousloupový zvedák Golemtech 3500 kg má variabilně nastavitelná nosná ramena (výsuvná a směrově nastavitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami pomocí adaptérů. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče

Možnost objednání montáže zvedáku. Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu.

Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku přepravní společnosti. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

Pro výpočet konečné ceny vč. dopravy a případné montáže, vyplňte prosím následující údaje a odešlete.

Cokoliv nám chcete doplnit

 

Nosnost
3500 kg
Min. výška zdvihu
100 mm
Max. výška zdvihu
1800 mm
Průjezdná šířka
2350 mm
Zadní ramena
820 - 1210 mm
Přední ramena
690 - 1020 mm
Výška sloupů
2820 mm
Ovládání západek
Mechanické
Ovládání spouštění
Mechanické
Příkon
400 V
Hmotnost
570 kg