3D geometrie s elektronickým sledováním terčů

3d geometrie golemtech
  • 3d geometrie golemtech

Terčová 3D geometrie s automatickým pohybem HD kamer na středovém sloupu. Elektronická kontrola sledování odrazových terčů. Ovládání v CZ jazyce s integrovanou databází předepsaných hodnot pro jednotlivá vozidla.

Golemtech
g04

198 000 Kč

239 580 Kč s DPH

Počet
skladem

  • 3d geometrie golemtech

3D geometrie s elektronickým automatickým sledováním polohy terčů. HD kamery s vysokým rozlišením jsou umístěny na výškově pohyblivém středovém sloupu. Pomocí funkce automatického sledování polohy terčů si elektronika sama určuje a nastavuje ideální polohu výšky kamer. Měření tak může probíhat jak na spuštěném, tak na zvednutém zvedáku. Pohyb a sledování terčů probíhá automaticky, obsluha nemusí nic řešit. 

112.png

Automatické sledování terčů

HD kamery sledují automaticky polohu odrazových terčů při zdvihání a spouštění vozidla. Vše je řízeno elektronicky, bez potřeby zásahu obsluhy.

112.png

Stíněné odrazové terče

Nová technologie odolných odrazových terčů se speciálním filtrem pro eliminaci rušení při všech světelných podmínkách. Velice odolné provedení.

112.png

Speciální  funkce

Měření rozdílů stop, vzdálenosti náprav a středů kol pro rychlou kontrolu stavu podvozku. Měření rovinnosti zvedáku, kamera pro najeti na stanoviště.

112.png

Rychlé měření a kompenzace

Potlačením vozidla se provede automaticky změření základních úhlů a kompenzace házivosti disků obou náprav současně, to zaručí maximální přesnost.

Odrazové terče jsou z velmi odolného materiálu, neobsahují žádnou elektroniku, tzn. nepotřebují baterie, ani kabely. Jsou stále v zorném poli kamer, geometrie je tedy vhodná i pro vozidla s nízkými spojlery.

Určeno pro osobní a dodávková vozidla. 3D geometrie umožňuje přesné měření celé řady parametrů geometrie kol přední i zadní nápravy a diagnostiku řízení. 

Funkce kompenzace házivosti potlačením vozidla na minimální vzdálenost, umožňuje během několika málo okamžiků změření a 3D dynamickou projekci naměřených úhlů. Použití na zvedáku, na zemi, nebo na montážní jámě.

Primární úhly: celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy 

Sekundární úhly: rozsah úhlů rejdu, maximální úhel natočení kol, přesazení, sdružený a diferenční úhel

Funkce měření rozdílů stop a rozchodů náprav (vzdálenosti středů všech kol) Snadná kontrola jeslti vozidlo nebylo např. havarováno. 

Měření rovinnosti zvedáku. Měření průměru kola a rychlosti otáčení.

Nová generace mini odrazových terčů se speciálním ochranným filtrem zaručuje nejspolehlivější odraz i v nepříznivých světelných podmínkách.

3D geometrie používá přehledný ovládací software pod OS Windows v českém jazyce. Obsluha je tak velice jednoduchá, vše je přehledně graficky zpracováno a integrováno do průvodce celým měřením. Zobrazení na velkém 22" monitoru umožňuje snadné čtení a zobrazovaných dat i z větší vzdálenosti. Obsahuje databázi vozidel s hodnotami určenými výrobcem s možností editace. Databázi zákazníků a evidenci zakázek. Tisk protokolu s výsledky měření. 

Dodávka 3d geometrie obsahuje:

Stojanovou konstrukci s držáky na příslušenství a integrovanými výškově stavitelnými HD kamerami.

PC s klávesnicí a myší, tiskárnu, monitor.

4 stíněné mini odrazové terče z tvrzeného materiálu

4 univerzální stavitelné rychloupínací držáky na terče 11" – 25"

Aretaci volantu a pedálu brzdy

Přední otočné plošiny

Pro výpočet konečné ceny vč. dopravy a případné montáže, vyplňte prosím následující údaje a odešlete.

Cokoliv nám chcete doplnit

Hmotnost
210 kg
Napájecí napětí
230 V
Sledování terčů
automaticky s posuvem kamer
Stíněné odrazové terče
ano
Rychloupínače na kola
4 x 11" – 25"
Databáze hodnot
ano
Primární úhly
celková i samostatná sbíhavost, odklon, záklon, úhel jízdní osy
kompenzace disků
ANO

Mohlo by vás také zajímat