Dvousloupový zvedák 5000 kg

Elektrohydraulický dvousloupový zvedák 5000 kg. Vhodný pro větší dodávky. Dlouhá třídílná ramena, elektronické západky i ovládání.

Golemtech
sz30

69 900 Kč

84 579 Kč s DPH

Počet
skladem

Dvousloupový zvedák Golemtech 5000

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 5000 je určen pro větší dodávky díky nosnosti až 5000kg a dlouhým třídílným ramenům. Vysoké nosnosti 5 tun samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů.

Další předností tohoto zvedáku jsou elektromagnetické bezpečnostní západky v každém sloupu ovládané tlačítkem z řídícího boxu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod.

 Parametry modelu 5000 kg

  • Minimální výška zdvihu: 95 mm
  • Max. výška zdvihu 1930 mm
  • Výška sloupů: 2834 mm
  • Celková šířka zvedáku: 3594 mm
  • Šířka mezi sloupy: 2821 mm
  • Motor: 400V
  • Množství hydraulického oleje: 10 litrů

 

 Zvedák Golemtech 5000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostími západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

 Dvousloupový zvedák Golemtech 5000kg má variabilně nastavitelná třídílná symetrická s automatickou aretací polohy. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body i u velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

 Součástí dodávky jsou standartní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex ( 2x kartuš 280 ml ) a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tlouštky min. 200mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900mm x 4500mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200mm  x 700mm hloubky 500mm z betonu C 20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku za cenu 2700,-Kč ( cena neobsahuje montážní materiál, hydraulický olej a dopravu montážní skupiny ). Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu.Upozornění: Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

 

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Dvousloupový zvedák 5000 kg

Elektrohydraulický dvousloupový zvedák 5000 kg. Vhodný pro větší dodávky. Dlouhá třídílná ramena, elektronické západky i ovládání.

Napsat hodnocení produktu