Dvousloupový zvedák 4 t bezpřejezdový

Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový
  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový
  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový
  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák 4000 kg, PROFESIONAL s elektromagnetickými západkami. Bezpřejezdový model.

Golemtech
sz28

56 500 Kč

68 365 Kč s DPH

Počet
skladem

  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový
  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový
  • Dvousloupový zvedák 4000 kg bezpřejezdový

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 4000 se řadí do kategorie PROFESIONAL. Narozdíl od zvedáků nižší kategorie s nosností pouze kolem tří tun, využijete tento zvedák pro zvedání jak těžších osobních, tak i dodávkových vozidel. Vysoké nosnosti 4 tuny samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů. Další předností tohoto zvedáku jsou elektromagneticky ovládané bezpečnostní západky v každém sloupu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24V rozvod.

Tento model má hydrauliku i vyrovnávací lana vedeny horním spojem. Bezpřejezdové provedení pro snadné najetí na zvedák.

Nosnost zvedáku: 4000 kg   

Minimální výška: 100 (200) mm

Maximální výška:1950 (2050) mm

Šířka zvedáku: 3580 mm (včetně motoru)

Šířka mezi sloupy: 2830 mm

Motor: 400V (možnost dodání i s 220V motorem)

Množství hydraulického oleje: 12 litrů

Celková výška zvedáku je 3840 mm (4540 mm dlouhá varianta)


Nový model zvedáku Golemtech 4000 je nově vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostími západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Tento systém řadí elektro hydraulický zvedák Golemtech 4000 mezi vyšší kategorii zvedáků, při zachování nejvýhodnější ceny. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštené poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

 

Součástí dodávky jsou standartní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex (2x kartuše 280 ml) a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.                   

Zvedák může být osazen na betonovou desku tlouštky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 5000 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku. Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu.

 

Upozornění: Vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

 

 

Hodnocení

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

Dvousloupový zvedák 4 t bezpřejezdový

Elektro hydraulický dvousloupový zvedák 4000 kg, PROFESIONAL s elektromagnetickými západkami. Bezpřejezdový model.

Napsat hodnocení produktu