Elektrické navijáky

Elektrické lanové navijáky Golemwinch, to je lety osvědčená kvalita za nejlepší ceny. V roce 2012 jsme oslavili 10 let úspěšného prodeje našich navijáků na českém trhu. Elektrické navijáky Golemwinch najdou široké uplatnění na offroad vozidlech, při stahování dřeva, nebo jsou výbornými pomocníky jako navijáky pro odtahovky.


Naše lanové navijáky jsou určené pro napájení 12, nebo 24V u silnějších modelů. Všechny navijáky jsou vybaveny přepínáním mezi volným odvíjením pro snadné odmotání lana a navíjením a odvíjením s použitím motoru a automatické brzdy. Právě automatická brzda je vylepšená a zesílená oproti jiným typům elektrických navijáků, takže zaručuje dlouhou životnost. Elektrické navijáky Golemwinch se vyznačují hlavně naprostou spolehlivostí srovnatelnou s navijáky v několikanásobně vyšších cenových kategoriích. Samozřejmostí je použití kvalitních kovových komponentů hlavně v převodovce, na které značně závisí spolehlivost navijáku.


Při výběru jaký elektrický naviják zakoupit je nejdůležitější zvolit správnou tažnou sílu. Obecně se doporučuje , aby tažná síla byla minimálně 1,5 násobkem hmotnosti taženého břemena. Ideální je zvolit tažnou sílu navijáku větší, aby měl dostatečnou rezervu. Další možností výběru je volba mezi ocelovým a syntetickým lanem. Naše elektrické navijáky jsou standartně vybaveny ocelovým lanem, které snese horší zacházení. Syntetické lano můžete zvolit, pokud chcete ušetřit váhu a dáváte přednost lehčí manipulaci s lanem. Všechny lanové navijáky Golemwinch mají v balení lanové ovládání, bezdrátové dálkové ovládání, rolny, hák, lano, řídící elektroniku a český návod s popisem zapojení.

V prodeji jsou nové modely navijáků Golemwinch 2014. Nové automatické brzy, umístěné přímo na motoru, nová konstrukce převodovky a uložení bubnu - velice tichý chod.

 

Kategorie článků